'

Czytaj o wydarzeniu


SPOTKANIE AUTORSKIE Z MONIKĄ RICHARDSON

miejscowość:
Konin
adres:
Al. 1 Maja 7a
data i godzina:
07.03.2024, g. 16:30 czwartekOpis wydarzenia:
W ramach Konin Miasto Kobiet z czytelnikami spotka się Monika Richardson. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Konin Lubi Książki 9” z Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Organizatorami są: Miasto Konin, Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie oraz Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

Zapraszamy 7 marca 2024 roku (czwartek), o godzinie 16.30 do CKiS - DK Oskard.

Uwaga wszyscy chętni! Wejściówki dostępne będą od 16 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych oraz w CKiS – DK Oskard w godzinach pracy kasy od 14:00 do 20:00.
Uczestnicy spotkania będą mogli zakupić książki Moniki Richardson i otrzymać autograf autorki.
Spotkanie poprowadzi Marcin Michrowski. Wydarzenie będzie tłumaczone na PJM.

Monika Richardson – urodzona we Wrocławiu, iberystka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Założycielka butikowej szkoły językowej Richardson School.
Studiowała iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Dyplom obroniła w Ośrodku Studiów Amerykańskich UW.

W 1995 rozpoczęła pracę w programie 2 Telewizji Polskiej, była prowadzącą, autorką i współautorką programów m.in. „Kulty popkultury”, „Europejczycy”, „Strefa otwarta”, „Witaj, Europo”, „Europa da się lubić”, „Orzeł czy reszta?”, „Wstęp Wolny” i „Pytanie na śniadanie”.

Bezpłatne bilety-wejściówki do odbioru w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych oraz w kasie CKiS-DK Oskard.